Doro 4100H

4.1 (99 anmeldelser)
Doro 4100H
Bedste pris
Faldet 6.0%
755kr
1.869 krSPAR 60%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Doro 4100H er en praktisk bordtelefon, der kombinerer traditionelt design med moderne trådløs teknologi. Tilsluttes via mini-SIM og understøtter 4G-netværk, hvilket gør den ideel til hjemmet eller kontoret uden fastnet. Telefonen har store, letlæselige knapper og en tryghedsknap, der kan sende alarmer, hvilket er perfekt til ældre eller brugere med særlige behov.

Doro 4100H koster lige nu 755 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 803 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 755 kr (25. juli 2026) og 803 kr (02. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 755 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Doro 4100H Black 4G Fixed Cellular Phone
755 kr
+ 39 kr fragt
Total: 794 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
DORO 4100H 80MB Sort
797 kr
Total: 797 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Doro 4100h 4g
824 kr
Total: 824 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Doro 4100h 4g
824 kr
Total: 824 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Doro 4100H Bordtelefon med 4G
829 kr
Total: 829 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Doro 4100H 4G Desk Phone, Black
1.051 kr
Total: 1.051 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
4100H 4G bordtelefon, sort
1.179 kr
Total: 1.179 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Doro 4100H IP phone Black LCD
1.869 kr
+ fri fragt
Total: 1.869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 6.0%

Specifikationer

Mærke: Doro
Kategori: Telefoni