Done By Deer Snack & Madkasse med Drikkedunk

Bedste pris
Faldet 20.0%
176kr
220 krSPAR 20%
hos Kids-world.dk
På lagerFri fragtLaveste

Dette blå sæt fra Done By Deer inkluderer en madkasse, en snackboks og en drikkedunk med et praktisk sugerør, der forhindrer lækage. Den gennemsigtige flaske er nem for små hænder at åbne takket være krokodilletakkerne på låget. Perfekt til skolebrug eller udflugter.

Done By Deer Snack & Madkasse med Drikkedunk koster lige nu 176 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 20,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 220 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 176 kr (24. juli 2026) og 220 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 176 kr hos Kids-world.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Done by Deer Madkasse m. Snackboks og Drikkedunk Lunch Playg
176 kr
+ fri fragt
Total: 176 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Byhappyme Danmark favicon
Byhappyme Danmark
Done By Deer, Snack&madkasse M/ Drikkedunk
220 kr
+ 38 kr fragt
Total: 257 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Snack & madkasse m/drikkedunk Playground Blå
220 kr
+ 49 kr fragt
Total: 269 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 20.0%

Specifikationer

Mærke: Done By Deer
Kategori: Baby og småbørn