Dolce & Gabbana Q Intense Eau de Parfum 50 ml

Dolce & Gabbana Q Intense Eau de Parfum er en fængslende duft med opkvikkende citrusnoter og et krydret, træagtigt hjerte. Den varme base af amber og vanilje gør duften sensuel og perfekt til den moderne kvinde, der ønsker at udstråle elegance.

Dolce & Gabbana Q Intense Eau de Parfum 50 ml koster lige nu 387 kr. En stigning på 15,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 334 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 334 kr (17. april 2026) og 419 kr (18. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 387 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dolce & Gabbana lQ Intense EDP 50ml
387 kr
+ 39 kr fragt
Total: 426 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Dolce & Gabbana Q Intense Eau de Parfum 50 ml
395 kr
+ 39 kr fragt
Total: 434 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Dolce & Gabbana Q by Dolce&Gabbana Intense Edp 50ml
479 kr
Total: 479 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Dolce&Gabbana Q Eau De Parfume Intense 50ml
580 kr
Total: 580 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Dolce & Gabbana Q by Dolce&Gabbana Intense Edp 50ml
769 kr
Total: 769 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dolce & Gabbana Q By Dg Edp Intense 50 Ml
770 kr
+ 40 kr fragt
Total: 810 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Dolce & Gabbana Q by Dolce & Gabbana Intense EDP 50 ml
796 kr
+ fri fragt
Total: 796 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Dolce & Gabbana Q Intense Eau De Parfum 50 ml
995 kr
+ fri fragt
Total: 995 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: dolce & gabbana
Kategori: Parfume og eau de cologne