Dolce & Gabbana Q Eau de Parfum 100 ml

Bedste pris
Stabil pris
413kr
1.165 krSPAR 65%
hos Teknikproffset DK
På lagerFri fragtLaveste

Dolce & Gabbana Q Eau de Parfum er en sofistikeret duft til kvinder, der kombinerer frugtede og blomsteragtige noter med en kraftfuld, træagtig base. Denne parfume tilbyder en frisk oplevelse med sicilianske citroner og en unik balance mellem sødt og syrligt. Velegnet til både hverdag og særlige lejligheder.

Dolce & Gabbana Q Eau de Parfum 100 ml koster lige nu 413 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 447 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 413 kr (12. maj 2026) og 447 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 413 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Dolce & Gabbana D&G Q Edp Spray 100 ml
413 kr
Total: 413 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dolce & Gabbana Q Eau de Parfum 100 ml
439 kr
+ 39 kr fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Dolce & Gabbana Q Eau de Parfum 100 ml
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 4-8 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dolce & Gabbana Q Eau De Parfum Edp 100 Ml
580 kr
+ 40 kr fragt
Total: 620 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Dolce & Gabbana Q by Dolce&Gabbana Edp 100ml
639 kr
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Dolce&Gabbana Q By Dolce&Gabbana Eau De Parfum 100ml
794 kr
Total: 794 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Dolce & Gabbana Q By Dolce & Gabbana EDP 100 ml
843 kr
+ fri fragt
Total: 843 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Dolce & Gabbana Q Eau De Parfum 100 ml
1.165 kr
+ fri fragt
Total: 1.165 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: dolce & gabbana
Kategori: Parfume og eau de cologne