Dolce & Gabbana Q by Dolce Gabbana Intense Eau de Parfum 100 ml

Bedste pris
Faldet 2.9%
473kr
1.340 krSPAR 65%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Oplev Dolce & Gabbana Q Intense Eau de Parfum, en fængslende duft med en harmonisk kombination af friske citrusnoter og krydrede, træagtige undertoner. Denne parfume udstråler elegance og er skabt til den moderne kvinde, der søger luksus og raffinement.

Dolce & Gabbana Q by Dolce Gabbana Intense Eau de Parfum 100 ml koster lige nu 473 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 498 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 473 kr (17. juli 2026) og 498 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 473 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dolce & Gabbana Q Intense EDP 100ml
473 kr
+ 39 kr fragt
Total: 512 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Dolce & Gabbana Q Intense Edp Spray 100 ml
487 kr
Total: 487 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Dolce & Gabbana Q by Dolce Gabbana Intense Eau de Parfum 100 ml
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Dolce&Gabbana Q Eau De Parfume Intense 100ml
827 kr
Total: 827 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dolce & Gabbana Q By Dg Edp Intense 100 Ml
990 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.030 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Dolce & Gabbana Q by Dolce & Gabbana Intense EDP 100 ml
1.072 kr
+ fri fragt
Total: 1.072 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Dolce & Gabbana Q Intense Eau De Parfum 100 ml
1.340 kr
+ fri fragt
Total: 1.340 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.9%

Specifikationer

Mærke: dolce & gabbana
Kategori: Parfume og eau de cologne