Dolce & Gabbana Light Blue Summer Vibes Pour Femme

Dolce & Gabbana Light Blue Summer Vibes Pour Femme er en forfriskende duft, der indfanger sommerens essens. Med sprudlende citrusnoter og blomsternuancer af jasmin i kombination med en varm, træagtig base, bringer denne eau de toilette en følelse af italiensk feriedrøm til din dagligdag.

Dolce & Gabbana Light Blue Summer Vibes Pour Femme koster lige nu 471 kr. En stigning på 22,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 386 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 386 kr (25. maj 2026) og 471 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 471 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dolce & Gabbana Light Blue Summer Vibes Pour Femme Edt Spray 100 ml
471 kr
+ 39 kr fragt
Total: 510 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Dolce & Gabbana Light BlueSummer Vibes Pour Femme 100 ml
479 kr
+ 39 kr fragt
Total: 518 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Dolce & Gabbana Dolce&Gabbana Light Blue Summer Vibes Edt 100ml
501 kr
Total: 501 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Dolce&Gabbana Light Blue Summer Vibes Eau De Toilette 100ml
594 kr
Total: 594 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Dolce&Gabbana Light Blue Summer Vibes Edt 100ml
594 kr
Total: 594 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Dolce & Gabbana Light Blue Summer Vibes Pour Femme EDT 100 ml
816 kr
+ fri fragt
Total: 816 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: dolce & gabbana
Kategori: Parfume og eau de cologne