Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love

4.3 (1 anmeldelse)

Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love Eau de Parfum er en duft til kvinder, inspireret af øen Capri. Duften balancerer friske, florale og krydrede noter og giver en raffineret og romantisk oplevelse, der indfanger stemningen fra Capri, hvor himmel og hav mødes.

Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love koster lige nu 549 kr. En stigning på 9,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 502 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 502 kr (21. maj 2026) og 549 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 549 kr hos BilligParfume.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Dolce & Gabbana - Light Blue Capri in Love Eau de Parfum - 50 ml
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Dolce&Gabbana Light Blue Capri In Love Eau De Parfum 50ml
552 kr
Total: 552 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Dolce & Gabbana Light Blue Capri In Love Female EDP 50 ml
707 kr
+ fri fragt
Total: 707 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dolce & Gabbana Light Blue Capri In Love Female Edt 50 Ml
730 kr
+ 40 kr fragt
Total: 770 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: dolce & gabbana