Dolce & Gabbana K Intense Eau de Parfum 100 ml

Dolce & Gabbana K Intense Eau de Parfum fanger essensen af den moderne, selvsikre mand. Med dristige og sofistikerede noter giver duften en magnetisk tiltrækningskraft. Perfekt til både hverdag og særlige lejligheder, fremhæver denne parfume mandens unikke styrke og stil.

Dolce & Gabbana K Intense Eau de Parfum 100 ml koster lige nu 462 kr. En stigning på 3,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 445 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 445 kr (17. juli 2026) og 668 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 462 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dolce & Gabbana K Intense EDP 100 ml
462 kr
+ 39 kr fragt
Total: 501 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabbana Intense Eau de Parfum 100 ml
639 kr
+ 39 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Dolce&Gabbana K Eau De Parfume Intense 100ml
832 kr
Total: 832 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dolce & Gabbana K Edp Intense 100ml
840 kr
+ 40 kr fragt
Total: 880 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Dolce & Gabbana K Pour Homme Intense EDP 100 ml
888 kr
+ fri fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.0%

Specifikationer

Mærke: dolce & gabbana
Kategori: Parfume og eau de cologne