Dolce & Gabbana Dolce Violet 30 ml

4.4 (438 anmeldelser)
Dolce & Gabbana Dolce Violet 30 ml
Bedste pris
Stabil pris
329kr
560 krSPAR 41%
hos Boligcenter.dk
På lagerLaveste

Dolce & Gabbana Dolce Violet Eau de Toilette er en livlig og optimistisk duft, der kombinerer noter af solbær, viol og vanilje. Den er skabt til kvinder, der ønsker at stråle og udtrykke en sprudlende og eventyrlysten personlighed. Perfekt til både hverdag og fest.

Dolce & Gabbana Dolce Violet 30 ml koster lige nu 329 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 352 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 329 kr (08. april 2026) og 352 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 329 kr hos Boligcenter.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
D&G Dolce Violet Eau de Toilette til kvinder 30 ml
329 kr
+ 69 kr fragt
Total: 398 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dolce & Gabbana Dolce Violet Eau De Toilette For Women 30 ml
375 kr
+ 39 kr fragt
Total: 414 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Dolce & Gabbana Dolce Violet 30 ml
379 kr
+ 39 kr fragt
Total: 418 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Dolce&Gabbana Violet Eau De Toilette 30ml
393 kr
Total: 393 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Dolce & Gabbana Dolce Violet EDT 30 ml
448 kr
+ fri fragt
Total: 448 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Dolce & Gabbana Dolce Violet Eau De Toilette 30 ml
560 kr
+ fri fragt
Total: 560 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: dolce & gabbana
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Kvinder
form: Spray
type: Eau de toilette