DJI Mic Mini

Bedste pris
Stabil pris
752kr
1.494 krSPAR 50%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

DJI Mic Mini er et kompakt og let trådløst mikrofonsystem, der leverer klar og pålidelig lyd med stabil trådløs ydeevne. Systemet har støjreduktion på to niveauer for skarp og ren lyd, og automatisk forebyggelse af klipning sikrer afbalanceret lyd. Det integreres problemfrit med DJI Osmo og har USB-C tilslutning, hvilket gør det ideelt til interviews, vlogs og mobile lydopsætninger.

DJI Mic Mini koster lige nu 752 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 20,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 949 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 752 kr (10. maj 2026) og 949 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 752 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
DJI Mic Mini Trådløst mikrofonsystem Trådløs Sort
752 kr
Total: 752 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
DJI Mic Mini USB-C
949 kr
+ 39 kr fragt
Total: 988 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
DJI MIC Mini 2 transmitters + 1
1.379 kr
+ fri fragt
Total: 1.379 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Dji Mic Mini - 2 Tx + 1 Rx + Opladningsetui
1.494 kr
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: DJI