Dior Joy Eau de Parfum 90 ml

Bedste pris
Stabil pris
1.076kr
1.290 krSPAR 17%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Dior Joy Eau de Parfum 90 ml er en dameparfume med en lys, feminin og strålende duft. Parfumen indfanger følelsen af glæde og elegant lethed, og åbner frisk og sprudlende med citrus og bergamot. En duft skabt til at hylde glæden og livet, velegnet til dig der ønsker en opløftende og luksuriøs parfumeoplevelse.

Dior Joy Eau de Parfum 90 ml koster lige nu 1.076 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.084 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.076 kr (09. maj 2026) og 1.084 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.076 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Christian Dior Joy 90 ml
1.076 kr
+ fri fragt
Total: 1.076 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Dior Joy Edp Spray 90 ml
1.084 kr
Total: 1.084 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dior Dameparfume Joy By Dior Edp 90 Ml
1.290 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.330 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: dior
Kategori: Parfume og eau de cologne