Diesel D by Diesel 50 ml

D by Diesel Eau de Toilette er en autentisk maskulin duft, der gradvist udvikler sig på huden. Inspireret af det frie liv, tilføjer denne parfume et strejf af spænding til din daglige rutine. Perfekt til manden, der ønsker en personlig og vedvarende aroma.

Diesel D by Diesel 50 ml koster lige nu 273 kr. En stigning på 1,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 270 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 270 kr (09. juli 2026) og 281 kr (30. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 273 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Diesel D Eau de Toilette 50 ml
273 kr
+ 39 kr fragt
Total: 312 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Diesel D by Diesel 50 ml
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 4-8 hverdage
Køb nu
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Diesel D by Diesel Eau de Toilette 50ml Spray
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
D By Diesel Eau De Toilette 50 ml
325 kr
+ 39 kr fragt
Total: 364 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Diesel D5 By Diesel EDT 50 ml
425 kr
+ fri fragt
Total: 425 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Diesel D Eau De Toilette 50ml
436 kr
Total: 436 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Diesel D By Diesel Edt 50ml
456 kr
Total: 456 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.8%

Specifikationer

Mærke: diesel
Kategori: Parfume og eau de cologne