Diesel Bad

Diesel Bad Eau de Toilette er en maskulin duft, der kombinerer intense noter af tobak og kaviar. Denne 50 ml flaske tilbyder en friskhed, der udstråler attitude og selvsikkerhed, perfekt til den moderne mand.

Diesel Bad koster lige nu 188 kr. En stigning på 11,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 168 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 168 kr (26. juni 2026) og 206 kr (04. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 188 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Diesel Bad 50 ml
188 kr
+ 39 kr fragt
Total: 227 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Diesel Parfume Bad Edt 50 Ml
230 kr
+ 40 kr fragt
Total: 270 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Diesel BAD 50 ml
239 kr
+ 39 kr fragt
Total: 278 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Diesel Bad Edt 50ml
252 kr
Total: 252 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Diesel Bad Eau De Toilette 50 ml
326 kr
+ 39 kr fragt
Total: 365 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Diesel Bad For Men EDT 50 ml
369 kr
+ 39 kr fragt
Total: 408 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Diesel Bad Edt 50ml
553 kr
Total: 553 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.6%

Specifikationer

Mærke: diesel
Kategori: Parfume og eau de cologne