Dicota Backpack Eco 15.6 Black

Dicota Backpack Eco er en funktionel rygsæk til laptops op til 15,6". Fremstillet af genbrugt PET-materiale, forener den miljøansvarlighed med praktisk design. Rygsækken har en letvægtsopbygning og inkluderer et aftageligt notebook-etui samt et indbygget regncover. Ergonomisk udformet, giver den komfortabel bæreoplevelse i hverdagen.

Dicota Backpack Eco 15.6 Black koster lige nu 345 kr. En stigning på 7,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 320 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 320 kr (01. juli 2026) og 364 kr (07. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 345 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dicota Backpack Eco Rygsæk til Laptop 15.6" | Sort
345 kr
+ 39 kr fragt
Total: 384 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Dicota Backpack ECO Rygsæk med separat rum laptop, op til 15,6", so
485 kr
Total: 485 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Dicota Backpack ECO 14-15.6"
519 kr
+ fri fragt
Total: 519 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Dicota Backpack Eco 14-15.6 Black
709 kr
+ 39 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
Dicota Backpack Eco 14-15.6 Black
709 kr
+ 39 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Rygsaeksalg.dk favicon
Rygsaeksalg.dk
Dicota Backpack Eco 14-15.6 Black
709 kr
+ 39 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.8%

Specifikationer

Mærke: Diverse
Kategori: Rygsække