DFI D3-Vitamin 35 mcg

DFI D3-Vitamin indeholder 35 mcg pr. kapsel og er designet til at støtte en normal knoglevækst og funktion. De små, synkevenlige kapsler er beriget med olivenolie for optimal absorption af D-vitaminet. Perfekt til daglig brug for at sikre tilstrækkelig D-vitaminindtagelse året rundt.

DFI D3-Vitamin 35 mcg koster lige nu 88 kr. En stigning på 3,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 85 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 85 kr (01. marts 2026) og 90 kr (15. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 88 kr hos Helsebixen.dk.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
DFI D-vitamin 35 mcg
88 kr
+ fri fragt
Total: 88 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
D-vitamin 35 mcg DFI 120 kapsler
90 kr
+ 39 kr fragt
Total: 129 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
D3-vitamin 35 mcg 120 kapsler Grønne dfi vitaminer
99 kr
+ 59 kr fragt
Total: 158 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
DFI D-vitamin 35 mcg 120 tabl.
114 kr
+ 35 kr fragt
Total: 148 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
DFI D3-Vitamin 35 mcg 120 kap.
117 kr
+ 34 kr fragt
Total: 151 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Gravidtid.dk favicon
Gravidtid.dk
D3-vitamin, 35 mcg. 120 kapsler
129 kr
+ 29 kr fragt
Total: 158 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dansk Farmaceutisk Industri
Kategori: Sundhed og skønhed