DeWALT DWE6423-QS

4.7 (3 anmeldelser)

DeWALT DWE6423-QS excentersliberen er designet til effektiv slibning med sin kraftfulde 280W motor. Den kompakte palm grip og lave vibrationer gør den komfortabel til længerevarende brug. Hastigheden kan tilpasses materialet med 8.000-12.000 omdrejninger pr. minut.

DeWALT DWE6423-QS koster lige nu 681 kr. En stigning på 2,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 662 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 662 kr (20. april 2026) og 734 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 681 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dewalt 125mm Random Orbit Sander
681 kr
+ 39 kr fragt
Total: 720 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
DeWALT DWE6423-QS Rystepudser 280W
700 kr
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dewalt Dwe6423-qs 125 Ro Sander
840 kr
+ 40 kr fragt
Total: 880 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DeWALT DWE6423-QS 125 RO Sander
853 kr
Total: 853 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
DeWALT DWE6423-QS Rystepudser 280W
899 kr
+ fri fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Excentersliber DWE6423, 125 mm, 280W Dewalt
1.166 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.205 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Dewalt Dwe6423 125mm Excentersliber
1.199 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.248 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Dewalt Excentersliber Ø125 mm 280W DWE6423
1.313 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.392 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Sandpapirmaskiner
energitype: Elektrisk
funktioner: Med støvsamler, Tilfældig rotation
type: Orbital