DeWALT DE7033-XJ Kompakt Geringssavstander

Bedste pris
Faldet 8.3%
1.091kr
1.679 krSPAR 35%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

DeWALT DE7033-XJ geringssavstander tilbyder utrolig fleksibilitet med alle DeWALTs geringssave. Fremstillet i letvægtsaluminium er den let at transportere til byggepladser. Med en udvidelse fra 1,1 m til 2,5 m, håndterer den store arbejdsemner nemt.

DeWALT DE7033-XJ Kompakt Geringssavstander koster lige nu 1.091 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 8,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.191 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.091 kr (16. juli 2026) og 1.191 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.091 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
DeWALT DE7033-XJ Compact Geringssavstander Geringssav
1.091 kr
Total: 1.091 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dewalt DE7033-XJ Small Mitre Saw Workstation
1.315 kr
+ fri fragt
Total: 1.315 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Dewalt Kompakt arbejdsstation til geringssave DE7033-XJ
1.450 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
DeWALT DE7033-XJ Compact Geringssavstander Geringssav
1.679 kr
+ fri fragt
Total: 1.679 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 8.3%

Specifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Sav tilbehør