DeWALT DCW220P2-QW 18V XR Båndsliber

DeWALT DCW220P2-QW 18V XR båndsliber giver dig ubegrænset bevægelsesfrihed med sin ledningsfri drift. Udstyret med en kulfri motor og en 75 mm slibeoverflade er den ideel til både præcisions- og grovslibning. Leveres i en robust TSTAK-kuffert for nem transport og opbevaring.

DeWALT DCW220P2-QW 18V XR Båndsliber koster lige nu 3.240 kr. En stigning på 0,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.226 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.226 kr (03. juni 2026) og 3.460 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.240 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dewalt DCW220P2-QW 18V Belt sander 2x5Ah batteries TSTAK
3.240 kr
+ fri fragt
Total: 3.240 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DeWALT 18V XR kulfri batteridrevet båndsliber 75 mm i TSTAK VI-kuffert
3.460 kr
Total: 3.460 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dewalt 18v Xr Brushless Cordless Belt Sander 75mm In Tstak Vi Case
3.640 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.680 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Sandpapirmaskiner