DeWALT DCV501LN-XJ

4.6 (800 anmeldelser)

DeWALT DCV501LN-XJ er en kompakt og kraftfuld håndholdt støvsuger, ideel til hurtig rengøring. Med en 0,75 liters opsamler og avanceret HEPA filter fjerner den effektivt 99,97 % af støvpartikler. Designet til brug med DeWalt 18V XR-batterier, tilbyder den alsidighed og høj ydeevne uden ledninger.

DeWALT DCV501LN-XJ koster lige nu 1.091 kr. En stigning på 2,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.061 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.061 kr (09. maj 2026) og 1.097 kr (20. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.091 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
DeWALT DCV501LN-XJ Støvsuger 0.75liter
1.091 kr
Total: 1.091 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Dewalt 18V XR DCV501LN-XJ støvsuger, L klasse, uden batteri
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dewalt Støvsuger DCV501LN-XJ vacuum cleaner
1.109 kr
+ fri fragt
Total: 1.109 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DeWALT DCV501LN-XJ Støvsuger Pind/håndholdt 0.75liter
1.225 kr
Total: 1.225 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
DeWALT DCV501LN-XJ Støvsuger 0.75liter
1.349 kr
+ fri fragt
Total: 1.349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Dewalt 18V XR DCV501LN-XJ støvsuger, L klasse, uden batteri
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Dewalt 18V XR DCV501LN-XJ støvsuger, L klasse, uden batteri
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Dewalt 18V håndstøvsuger L-klasse DCV501LN-XJ
2.703 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.752 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Vand- og støvsugere