DeWalt DCS7485N-XJ

4.9 (84 anmeldelser)
DeWalt DCS7485N-XJ
Bedste pris
Stabil pris
5.062kr
6.999 krSPAR 28%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

DeWalt DCS7485N-XJ XR Flexvolt 54V bordrundsav er en transportabel sav med 210 mm klinge og en hastighed på 5800 RPM. Saven er batteridrevet (batteri og oplader medfølger ikke) og er ideel til både professionelle og entusiaster, der har brug for fleksibilitet på byggepladsen. Den kulløse motor sikrer høj ydelse, og saven er nem at transportere og opstille. Stålbeskyttelsesbøjler og tandstangsdrevet anslag giver ekstra robusthed og præcision.

DeWalt DCS7485N-XJ koster lige nu 5.062 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 5.408 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.062 kr (16. juli 2026) og 5.408 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.062 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
DeWalt DCS7485N-XJ XR Flexvolt 54V Bordrundsav Intet batteri
5.062 kr
Total: 5.062 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
DeWALT DCS7485N-XJ bordsav
5.859 kr
+ fri fragt
Total: 5.859 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Dewalt XR Flexvolt 54V bordrundsav u. batteri
5.999 kr
+ 599 kr fragt
Total: 6.598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Dewalt Dcs7485n 54v Xr Bordsav Løs Enhed
6.999 kr
+ fri fragt
Total: 6.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Multifunktionelle værktøjer