Dewalt DCS572N-XJ

4.9 (226 anmeldelser)
Dewalt DCS572N-XJ
Bedste pris
Stabil pris
1.744kr
2.319 krSPAR 25%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Dewalt DCS572N-XJ rundsaven er en del af den kraftfulde 18V XR-serie. Den har en 184 mm klinge med 24 tænder og leverer op til 5.500 omdrejninger pr. minut. Denne rundsav er ideel til præcise snit, med en skæredybde på 58 mm ved 90º og et ergonomisk design for optimal komfort under arbejdet.

Dewalt DCS572N-XJ koster lige nu 1.744 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 12,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.999 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.744 kr (25. april 2026) og 1.999 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.744 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
DeWALT Rundsav Intet batteri
1.744 kr
Total: 1.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Dewalt 18V XR DCS572N-XJ rundsav, Ø184 mm, uden batteri
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dewalt 18V XR Brushless 184mm Rail Compatible Circular Saw Bare Unit
2.066 kr
+ fri fragt
Total: 2.066 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
DeWALT 18V Rundsav 184mm For Før.skinne, Løs Enhed DCS572N-XJ
2.150 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.199 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Dewalt 18V XR DCS572N-XJ rundsav, Ø184 mm, uden batteri
2.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
DeWALT Rundsav 18V Batteri og lader ikke inkluderet
2.319 kr
+ fri fragt
Total: 2.319 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Håndholdte