DeWALT DCS570N-XJ 18V Rundsav

4.8 (727 anmeldelser)
DeWALT DCS570N-XJ 18V Rundsav
Bedste pris
Faldet 1.6%
1.389kr
2.499 krSPAR 44%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

DeWALT DCS570N-XJ 18V XR rundsav er en kraftfuld og ledningsfri løsning til byggeopgaver i træ og andre materialer. Med en 184mm klinge og en skæredybde op til 65mm, kan rundsaven håndtere præcise kløve- og smig-skæringer. Den er designet med ergonomisk gummigreb for ekstra komfort og et holdbart aluminiumsdesign for langvarig brug.

DeWALT DCS570N-XJ 18V Rundsav koster lige nu 1.389 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 1,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.411 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.389 kr (16. juli 2026) og 1.411 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.389 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
DeWALT DCS570N-XJ Rundsav 18V Batteri og lader ikke inkluderet
1.389 kr
Total: 1.389 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dewalt 18V XR Brushless 184mm Circular Saw Bare Unit
1.489 kr
+ fri fragt
Total: 1.489 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DeWALT DCS570N-XJ Rundsav Intet batteri
1.546 kr
Total: 1.546 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Dewalt 18V XR DCS570N-XJ rundsav, Ø184 mm, uden batteri
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
DeWALT DCS570N-XJ Rundsav 18V Batteri og lader ikke inkluderet
1.719 kr
+ fri fragt
Total: 1.719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
DeWALT Dewalt 18V XR Li-Ion rundsav, 184 mm DCS570N-XJ
2.499 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.548 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.6%

Specifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Håndholdte
funktioner: Ledningsfri