DeWALT DCS367NT-XJ

4.6 (307 anmeldelser)
DeWALT DCS367NT-XJ
Bedste pris
Stabil pris
1.637kr
2.350 krSPAR 30%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

DeWALT DCS367NT-XJ er en kompakt, men kraftfuld bajonetsav designet til præcise skæreopgaver. Perfekt til både professionelle og gør-det-selv-projekter, tilbyder den brugervenlighed uden ledning, hvilket gør den ideel til arbejdsområder med begrænset adgang til strøm.

DeWALT DCS367NT-XJ koster lige nu 1.637 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.770 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.637 kr (18. april 2026) og 1.770 kr (11. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.637 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
DeWALT DCS367NT-XJ Bajonetsav 18V Batteri og lader ikke inkluderet
1.637 kr
Total: 1.637 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dewalt 18v xr kompakt bajonetsav med kuffert solo
1.753 kr
+ fri fragt
Total: 1.753 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dewalt Xr Reciprocating Saw 18v Dcs367nt-xj Solo
1.770 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.810 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DeWALT DCS367NT-XJ Bajonetsav Intet batteri
1.887 kr
Total: 1.887 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
DeWALT DCS367NT-XJ Bajonetsav 18V Batteri og lader ikke inkluderet
2.079 kr
+ fri fragt
Total: 2.079 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Dewalt 18V XR kulløs kompakt bajonetsav, Solo i T-STAK DCS367NT-XJ
2.350 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.399 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Dobbeltrettede save