DeWALT DCS355N

4.8 (4 anmeldelser)

Den alsidige DeWALT DCS355N akku multicutter kombinerer kraft og præcision, perfekt til en bred vifte af opgaver. Med en kulløs motor sikrer den op til 57% længere køretid. Det innovative tilbehørssystem med hurtig-fæste gør det nemt at skifte klinger uden værktøj.

DeWALT DCS355N koster lige nu 813 kr. En stigning på 0,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 811 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 811 kr (16. april 2026) og 834 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 813 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dewalt DCS355N-XJ oscillating multi-tool
813 kr
+ 39 kr fragt
Total: 852 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
DeWALT DCS355N-XJ Multicutter 18V Batteri og lader ikke inkluderet 300W
834 kr
Total: 834 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DeWALT DCS355N Multicutter 300W
979 kr
Total: 979 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
DeWALT DCS355N Multicutter 18V 300W
1.159 kr
+ fri fragt
Total: 1.159 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Dewalt 18V XR DCS355N-XJ multicutter, uden batteri
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Dewalt Dcs355n Multi-cutter 18v Xr Kulløs Løs Enhed
1.399 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.448 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dewalt Akku Multicutter Dcs355n Xr 18v Solo
1.460 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.500 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Dewalt 18V XR DCS355N-XJ multicutter, uden batteri
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Multifunktionelle værktøjer