DeWALT DCR027-QW

Bedste pris
Stabil pris
1.791kr
2.750 krSPAR 35%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

DeWALT DCR027-QW er en robust jobsteds-radio, der er designet til brug på byggepladsen. Radioen tilbyder både underholdning og praktiske funktioner, herunder Bluetooth og oplader, så du kan afspille musik trådløst og oplade dine enheder. Den kombinerer holdbarhed og alsidighed, hvilket gør den velegnet til krævende arbejdsmiljøer.

DeWALT DCR027-QW koster lige nu 1.791 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 75 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.791 kr (09. maj 2026) og 1.791 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.791 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
DeWALT DCR027-QW Jobsteds-radio Sort Gul
1.791 kr
Total: 1.791 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dewalt DCR027-QW jobsite radio Bluetooth
2.016 kr
+ fri fragt
Total: 2.016 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
DeWalt Bluetooth-radio DCR027 18 V, DAB+ og FM
2.641 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.680 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
DeWALT DCR027-QW Jobsteds-radio Sort Gul
2.729 kr
+ fri fragt
Total: 2.729 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Dewalt radio med Bluetooth og oplader DCR027-QW
2.750 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.799 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Radioer