DeWALT DCP580N-XJ

4.8 (1 anmeldelse)

DeWALT DCP580N-XJ er en 18V XR el-høvl designet til professionelle. Den kraftige kulløse motor leverer pålidelig ydeevne, mens det ergonomiske design sikrer komfortabel brug. Udstyret med to store TCT-klinger for en førsteklasses overflade-finish, er den ideel til krævende høvleopgaver.

DeWALT DCP580N-XJ koster lige nu 1.338 kr. En stigning på 5,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.274 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.274 kr (15. april 2026) og 1.338 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.338 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
DeWALT DCP580N-XJ Høvl 18V Batteri og lader ikke inkluderet
1.338 kr
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dewalt 18V XR Planer Bare Unit
1.536 kr
+ fri fragt
Total: 1.536 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DeWALT DCP580N-XJ Høvl Intet batteri
1.541 kr
Total: 1.541 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
DeWALT DCP580N-XJ Høvl 18V Batteri og lader ikke inkluderet
1.649 kr
+ fri fragt
Total: 1.649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dewalt Dcp580n-xj 18v Xr 82mm Cordless Brushless Planer Body Only
1.700 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.740 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
DeWALT 18V XR kulløs høvl, løs enhed DCP580N-XJ
2.499 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.548 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.4%

Specifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Høvlemaskiner