DeWALT DCN660NT-XJ

4.7 (59 anmeldelser)
DeWALT DCN660NT-XJ
Bedste pris
Stabil pris
2.681kr
3.429 krSPAR 22%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

DeWALT DCN660NT-XJ er en kraftfuld dykkerpistol designet til professionelle. Med sin kulløse motor og ergonomiske design fjerner den behovet for kompressor og slange. Den er ideel til præcisionsarbejde i både professionelle og private projekter.

DeWALT DCN660NT-XJ koster lige nu 2.681 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.681 kr (16. april 2026) og 2.681 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.681 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
DeWALT DCN660NT-XJ Sømpistol 18V Batteridrevet Batteri og lader ikke inkluderet
2.681 kr
Total: 2.681 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dewalt DCN660NT-XJ Cordless Nailer 63mm 18V
2.852 kr
+ fri fragt
Total: 2.852 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DeWALT DCN660NT-XJ Sømmaskine Med batteri Intet batteri
3.058 kr
Total: 3.058 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Dewalt 18V XR DCN660NT-XJ 16Ga dykkerpistol, uden batteri
3.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
DeWALT DCN660NT-XJ Sømpistol 18V Batteri og lader ikke inkluderet
3.429 kr
+ fri fragt
Total: 3.429 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Sømsmede og hæftemaskiner