Dewalt DCMST561N-XJ

4.7 (749 anmeldelser)

Dewalts DCMST561N-XJ er en effektiv 18V XR græstrimmer med kulløs motor, designet til præcis klipning af græs og ukrudt med en skærebredde på 36 cm. Den ledningsfri græstrimmer er let og ergonomisk, hvilket gør den ideel til lettere havearbejde langs kanter, under træer og buske. Bemærk, at batteri og oplader ikke medfølger.

Dewalt DCMST561N-XJ koster lige nu 1.185 kr. En stigning på 8,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.095 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.095 kr (09. maj 2026) og 1.185 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.185 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
DeWALT XR DCMST561 Græstrimmer Elektrisk 0-4600/0-6000opm
1.185 kr
Total: 1.185 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Dewalt 18V XR DCMST561N-XJ græstrimmer, foldbart skaft, 36 cm, uden batteri
1.199 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.239 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Dewalt 18V XR DCMST561N-XJ græstrimmer, foldbart skaft, 36 cm, uden batteri
1.199 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.239 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DeWALT DCMST561N-XJ 18V XR GRÆSTRIMMER 36CM , SOLO
1.319 kr
Total: 1.319 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Dewalt 18V XR DCMST561N-XJ græstrimmer, foldbart skaft, 36 cm, uden batteri
1.399 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.439 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
DeWALT 18V XR Li-ion Græstrimmer DCMST561N-XJ
1.399 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.448 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dewalt DCMST561N-XJ (SOLO)
1.419 kr
+ fri fragt
Total: 1.419 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dewalt Dcmst561n-xj 18v Xr Grasstrimmer 36cm , Solo
1.480 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.520 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
DeWALT XR DCMST561 Græstrimmer Elektrisk 0-4600/0-6000opm
1.599 kr
+ fri fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Dewalt 18V XR DCMST561N-XJ græstrimmer, foldbart skaft, 36 cm, uden batteri
1.599 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Ukrudtstrimmer
drivkraft: El
funktioner: Ledningsfri
type: Snortrimmer