DeWalt DCMPP568N-XJ

4.7 (456 anmeldelser)
DeWalt DCMPP568N-XJ
Bedste pris
Stabil pris
941kr
1.270 krSPAR 26%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

DeWalt DCMPP568N-XJ er en kraftfuld ledningsfri grensaks, designet til at gøre havearbejde nemt og effektivt. Den ergonomiske konstruktion og indbyggede LED-lys giver komfort og præcision, selv under dårlige lysforhold. Med en imponerende skærekapacitet på 38 mm kan du let håndtere både buske og mindre træer i haven.

DeWalt DCMPP568N-XJ koster lige nu 941 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 1,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 955 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 941 kr (01. maj 2026) og 955 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 941 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
DeWalt DCMPP568N-XJ 18V XR Beskærer Intet batteri
941 kr
Total: 941 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dewalt DCMPP568N-XJ (SOLO)
1.092 kr
+ fri fragt
Total: 1.092 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DeWALT DCMPP568N-XJ Dcmpp568N Xr beskæresaks 18V bar enhed
1.094 kr
Total: 1.094 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Dewalt 18V grensaks solo DCMPP568N-XJ
1.199 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.248 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
DeWALT DCMPP568N-XJ
1.219 kr
+ fri fragt
Total: 1.219 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dewalt Dcmpp568n-xj Dcmpp568n Xr Pruner 18v Bare Unit
1.270 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.310 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Beskæresakse
type: Håndholdt