DEWALT DCMCS574N-XJ

4.4 (25 anmeldelser)

DEWALT DCMCS574N-XJ er en kraftfuld 54V XR Flexvolt kædesav, der er perfekt til krævende opgaver i haven. Med et 45 cm Oregon-sværd og automatisk kædesmøring sikrer den en effektiv skæring. Kædesaven leverer 2000 W effekt og en kædehastighed på 13,5 m/s, hvilket gør den ideel til alt fra træfældning til beskæring. Vær opmærksom på, at den leveres uden batteri og oplader.

DEWALT DCMCS574N-XJ koster lige nu 2.399 kr. En stigning på 1,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.369 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.369 kr (26. juni 2026) og 2.636 kr (07. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.399 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Dewalt 18V/54V XR DCMCS574N-XJ Flexvolt kædesav, 45 cm, uden batteri
2.399 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.439 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Dewalt 18V/54V XR DCMCS574N-XJ Flexvolt kædesav, 45 cm, uden batteri
2.499 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.539 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
DeWALT DCMCS574N-XJ kædesav
2.537 kr
Total: 2.537 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dewalt DCMCS574N-XJ (SOLO)
2.587 kr
+ fri fragt
Total: 2.587 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Dewalt 18V/54V XR DCMCS574N-XJ Flexvolt kædesav, 45 cm, uden batteri
2.699 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Dewalt 18V/54V XR DCMCS574N-XJ Flexvolt kædesav, 45 cm, uden batteri
2.699 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dewalt Dcmcs574-xj 54v Xr Flexvolt Chainsaw 45 Cm Without Battery And Charger
2.980 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.020 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
DeWALT DCMCS574N-XJ kædesav
2.989 kr
+ fri fragt
Total: 2.989 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Dewalt 18V/54V XR DCMCS574N-XJ Flexvolt kædesav, 45 cm, uden batteri
3.099 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DeWALT DCMCS574-XJ 54V XR Flexvolt-kædesav 45 CM uden batteri og oplader
3.105 kr
Total: 3.105 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Dewalt 54V kædesav 45cm solo DCMCS574N-XJ
3.850 kr
+ fri fragt
Total: 3.850 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Kategori: Elektriske haveredskaber
energitype: El
klingelængde: 45 cm
sikkerhedsfunktioner: Med kædebremse