DeWALT DCMBL777N-XJ

4.9 (46 anmeldelser)

DeWALT DCMBL777N-XJ er en batteridrevet løvblæser med 54V XR FLEXVOLT-teknologi. Den har et ergonomisk design og leverer høj luftstrøm, hvilket gør den velegnet til effektiv fjernelse af blade og snavs i haven. Løvblæseren er letvægts og en del af det trådløse 54V XR FLEXVOLT-system, hvilket giver fleksibilitet under arbejdet.

DeWALT DCMBL777N-XJ koster lige nu 1.836 kr. En stigning på 0,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.827 kr. Vores prishistorik bygger på 77 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.827 kr (09. maj 2026) og 1.854 kr (10. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.836 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Dewalt 54V Løvblæser Kraftfuld Batteridrevet Letvægts
1.836 kr
Total: 1.836 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Dewalt 18V/54V XR DCMBL777N-XJ Flexvolt aksial løvblæser, uden batteri
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 15-20 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dewalt DCMBL777N-XJ 54V XR FV LEAF BLOWER AXIAL AIR BLOWER SOLO
1.920 kr
+ fri fragt
Total: 1.920 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Dewalt 18V/54V XR DCMBL777N-XJ Flexvolt aksial løvblæser, uden batteri
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 15-20 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Dewalt 18V/54V XR DCMBL777N-XJ Flexvolt aksial løvblæser, uden batteri
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 15-20 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Dewalt 18V/54V XR DCMBL777N-XJ Flexvolt aksial løvblæser, uden batteri
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 15-20 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DeWALT DCMBL777N-XJ XR Flexvolt 54V børsteløs turbo aksialblæser 21,5 M3/min
2.015 kr
Total: 2.015 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Dewalt 18V/54V XR DCMBL777N-XJ Flexvolt aksial løvblæser, uden batteri
2.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.338 kr
På lager
Leveringstid: 15-20 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Dewalt 54V Løvblæser Kraftfuld Batteridrevet Letvægts
2.329 kr
+ fri fragt
Total: 2.329 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dewalt Dcmbl777n-xj Xr Flexvolt 54v Brushless Turbo Axial Blower 21.5 M3/min
2.520 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.560 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Løvblæsere