DeWalt DCL043-XJ LED arbejdslygte

DeWalt DCL043-XJ LED arbejdslygte er ideel til krævende arbejdsforhold. Den leverer et kraftigt lys på 1000 lumen og har en fokuseret lysstråle, som kan række op til 400 meter. Med et robust design og IP54-beskyttelse kan den modstå både støv og vandstænk, hvilket gør den perfekt til byggepladser. Bemærk, at batteri og oplader købes separat.

DeWalt DCL043-XJ LED arbejdslygte koster lige nu 582 kr. En stigning på 8,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 538 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 538 kr (12. juni 2026) og 599 kr (13. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 582 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dewalt DCL043-XJ 18V XR Spotlight
582 kr
+ 39 kr fragt
Total: 621 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
DeWALT DCL043 Arbejdslys
599 kr
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Dewalt 18V XR DCL043-XJ arbejdslampe, 1000 lumen, uden batteri
609 kr
+ 39 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Dewalt 18V XR DCL043-XJ arbejdslampe, 1000 lumen, uden batteri
659 kr
+ 39 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Dewalt 18V XR DCL043-XJ arbejdslampe, 1000 lumen, uden batteri
719 kr
+ 39 kr fragt
Total: 758 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
DeWALT DCL043 Arbejdslys
769 kr
+ fri fragt
Total: 769 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dewalt Dcl043 18v Xr Li-ion Cordless Led Spotlight
800 kr
+ 40 kr fragt
Total: 840 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DeWALT DCL043 18V XR Li-Ion batteridrevet LED-spotlampe
826 kr
Total: 826 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
DeWALT 18V XR LED Spotlight DCL043-XJ
999 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.048 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Lygter