Dewalt DCH273N-XJ

4.8 (1 anmeldelse)

Dewalt DCH273N-XJ er en kraftfuld og kompakt 18V XR borehammer, perfekt til både professionelle og gør-det-selv-entusiaster. Med kategoriledende borehastighed kan den lave over 90 huller pr. opladning. Den har rotationsstop til mejsling og frakobling af slagfunktion til boring i træ og metal.

Dewalt DCH273N-XJ koster lige nu 1.818 kr. En stigning på 2,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.781 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.781 kr (13. juni 2026) og 1.835 kr (08. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.818 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dewalt DCH273N-XJ Rotary Hammer
1.818 kr
+ fri fragt
Total: 1.818 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Dewalt DCH273N-XJ borehammer Solo
1.835 kr
Total: 1.835 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Dewalt 18V XR DCH273N-XJ SDS+ borehammer, uden batteri
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Dewalt Mlotowiertarka akumulatorowa 18V XR bez aku
2.189 kr
+ fri fragt
Total: 2.189 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Dewalt 18V XR DCH273N-XJ SDS+ borehammer, uden batteri
2.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Dewalt 18V XR DCH273N-XJ SDS+ borehammer, uden batteri
2.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
DeWALT 18V Løs Enhed Kulløs Bore Hammer DCH273N-XJ
2.900 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.949 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Håndholdte elektriske boremaskiner
antal dele: 1
drivkraft: Ledningsfri
farve: Black, White
funktioner: Børsteløs motor, Litium-ion-batteri