DeWalt DCF900N-XJ

4.8 (287 anmeldelser)
DeWalt DCF900N-XJ
Bedste pris
Stabil pris
1.802kr
4.335 krSPAR 58%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

DeWalt DCF900N-XJ er en 18V XR slagnøgle med 1/2" kvadratisk drev. Den leverer et maksimalt udløsningsmoment på 1898 Nm og et tilspændingsmoment på op til 1396 Nm. Værktøjet har variabel hastighed i 3 niveauer og et kraftigt LED-lys, hvilket gør det velegnet til krævende opgaver, hvor der er behov for høj ydeevne og fleksibilitet. Batteri og oplader medfølger ikke.

DeWalt DCF900N-XJ koster lige nu 1.802 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 1,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.835 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.802 kr (16. juli 2026) og 1.835 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.802 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
DeWalt DCF900N-XJ 18V XR Slagnøgle 1/2" Intet batteri
1.802 kr
Total: 1.802 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dewalt DCF900N-XJ Impact Wrench 18 V
1.843 kr
+ fri fragt
Total: 1.843 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DeWALT XR DCF900N batteridrevet slagnøgle
2.108 kr
Total: 2.108 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
DeWalt DCF900N-XJ 18V XR Slagnøgle 1/2 Intet batteri
2.249 kr
+ fri fragt
Total: 2.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dewalt Xr Dcf900n Cordless Impact Wrench
2.630 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.670 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Dewalt 18V XR kulløs 1/2" slagnøgle med højt moment solo DCF900N-XJ
4.335 kr
+ fri fragt
Total: 4.335 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Redskaber