DeWalt DCF850N-XJ

4.9 (461 anmeldelser)

DeWalt DCF850N-XJ 18V XR slagskruetrækker er ultrakompakt og ideel til arbejde i trange rum. Med en kulløs motor og kraftigt drejningsmoment på op til 205 Nm klarer den selv tunge opgaver hurtigt. Designet sikrer ergonomisk komfort og pålidelig ydeevne.

DeWalt DCF850N-XJ koster lige nu 965 kr. En stigning på 2,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 946 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 946 kr (18. juli 2026) og 987 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 965 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dewalt Cordless Impact Driver
965 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.004 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Dewalt 18V XR DCF850N-XJ slagskruetrækker, 205 Nm, uden batteri
989 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.028 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dewalt Dcf850n 18v Impact Driver Naked
1.250 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.290 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
DeWalt DCF850N-XJ akku slagskruetrækker
1.279 kr
+ fri fragt
Total: 1.279 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DeWALT DCF850N-XJ akku slagskruetrækker
1.429 kr
Total: 1.429 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
DeWALT 18V XR Ultra Compact 3speed Slagskruetrækker Solo DCF850N-XJ
1.450 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.8%

Specifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Slagskruenøgler
batteritype: Litium-ion
energitype: Ledningsfri
farve: Black
type: Skruemaskine