DeWalt DCE581N-XJ

4.6 (31 anmeldelser)

DeWalt DCE581N-XJ er en kraftfuld 18V XR fugepistol, som er ideel til præcis materialefødning. Udstyret med en variabel hastighedsdrejeskive og fingerkontakt giver den optimal kontrol. Den robuste dykspids og LED-arbejdslys sikrer effektivitet og præcision i enhver situation.

DeWalt DCE581N-XJ koster lige nu 2.199 kr. En stigning på 7,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.042 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.042 kr (20. april 2026) og 2.199 kr (26. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.199 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Dewalt 18V XR DCE581N-XJ fugepistol, til patron eller pose, uden batteri
2.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Dewalt Dce581n 18v Xr Fugepistol M Patron-holder, Løs
2.450 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dewalt DCE581N-XJ (SOLO)
2.524 kr
+ fri fragt
Total: 2.524 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Dewalt fugepistol 18V XR Solo, DCE581N-XJ
2.643 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.682 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Dewalt Fugepistol 18V XR 300-600 ml DCE581N-XJ Ekskl. batteri & lader
3.105 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.184 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.8%

Specifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Stemmeværktøjer
funktioner: Batteridrevet, Drypfri, Med variabel hastighed
type: Pistol