DeWALT DCE530N-XJ

3.9 (331 anmeldelser)
DeWALT DCE530N-XJ
Bedste pris
Stabil pris
726kr
999 krSPAR 27%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

DeWALT DCE530N-XJ er en kraftfuld 18V XR varmluftpistol designet til præcisionsopgaver. Med to temperaturindstillinger, der spænder fra 290°C til 530°C, kan du fjerne maling, bøje plastrør eller optø is som en leg. En integreret låseknap forhindrer utilsigtet start, hvilket giver sikkerhed i brug.

DeWALT DCE530N-XJ koster lige nu 726 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 752 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 726 kr (14. juli 2026) og 752 kr (20. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 726 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dewalt XR DCE530N-XJ Heat Gun
726 kr
+ 39 kr fragt
Total: 765 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Dewalt 18V XR Varmepistol Uden batteri
727 kr
Total: 727 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Dewalt 18V XR DCE530N-XJ varmluftpistol, 260 °C/468 °C, uden batteri
779 kr
+ 39 kr fragt
Total: 818 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DeWALT 18V XR Varmepistol
836 kr
Total: 836 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dewalt 2,000 Watt Heat Gun D26414
900 kr
+ 40 kr fragt
Total: 940 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Dewalt 18V XR Varmepistol Uden batteri
929 kr
+ fri fragt
Total: 929 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
DeWALT 18V XR Varmepistol DCE530N-XJ
999 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.048 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Varmepistoler
batterispænding: 18
funktioner: Trådløs