DeWALT DCD708D2T-QW

4.8 (434 anmeldelser)

DeWALT DCD708D2T-QW er en kompakt og kraftfuld bore-/skruemaskine, der er ideel til både professionelle og gør-det-selv projekter. Med en vægt på kun 1,1 kg er den let at håndtere, og det batteridrevne design med 18V sikrer alsidighed uden ledningsbesvær. Maskinens nøgleløse borepatron gør det hurtigt og nemt at skifte bor, så du kan fokusere på arbejdet.

DeWALT DCD708D2T-QW koster lige nu 1.224 kr. En stigning på 2,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.198 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.198 kr (08. april 2026) og 1.331 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.224 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
DeWALT DCD708D2T-QW Bore-/skruemaskine 18V Batteridrevet 2 batterier inkluderet
1.224 kr
Total: 1.224 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dewalt DCD708D2T-QW Cordless Drill Driver 18V 2 A
1.325 kr
+ fri fragt
Total: 1.325 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DeWALT DCD708D2T-QW Bore-/skruemaskine Med batteri 2 batterier inkluderet Nøgleløs borepatron
1.488 kr
Total: 1.488 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
DeWALT DCD708D2T-QW Bore-/skruemaskine 18V Batteridrevet 2 batterier inkluderet
1.499 kr
+ fri fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Dewalt 18V XR kulløs kompakt boremaskine inkl. 2 x 2Ah batterier DCD708D2T-QW
3.432 kr
+ fri fragt
Total: 3.432 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Håndholdte elektriske boremaskiner
drivkraft: Ledningsfri
farve: Black
funktioner: Børsteløs motor, Litium-ion-batteri, Med indbygget lys
type: Standardboremaskine