DeWALT DCD240N-XJ

4.9 (139 anmeldelser)

DeWALT DCD240N-XJ er et 54V XR Flexvolt røreværk med to ergonomiske håndtag og variabel hastighedsindstilling. Maskinen er velegnet til opblanding af maling, mørtel og lignende materialer. Den kraftige motor leverer samme effekt som en 2000 W 230 V mixer, hvilket gør den ideel til krævende opgaver på byggepladsen. Leveres uden batteri.

DeWALT DCD240N-XJ koster lige nu 2.713 kr. En stigning på 4,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.600 kr. Vores prishistorik bygger på 73 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.600 kr (09. maj 2026) og 3.129 kr (22. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.713 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dewalt 54V XR Flexvolt Paddle Mixer Bare Unit
2.713 kr
+ fri fragt
Total: 2.713 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Dewalt 18V/54V XR DCD240N-XJ Flexvolt røreværk, uden batteri
2.899 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.939 kr
På lager
Leveringstid: 3-4 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
DeWALT 54v XR Flexvolt Røreværk M 2 Håndtag, Løs DCD240N-XJ
3.350 kr
+ fri fragt
Total: 3.350 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Dewalt 54V XR FLEXVOLT MIXER DCD240N-XJ
3.579 kr
+ fri fragt
Total: 3.579 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Håndholdt cement- og malingsblander