DeWALT DCC018N-XJ

4.8 (1 anmeldelse)

DeWALT DCC018N-XJ er en kompakt og let batteridrevet XR mini-kompressor, der leverer op til 10 bar. Den er ideel til oppumpning af cykel- og bildæk, bolde, luftmadrasser og gummibåde både på byggepladsen, i bilen eller derhjemme. Kompressoren har både højtryksslange og almindelig luftslange samt en sugefunktion, hvilket gør den alsidig til både indendørs og udendørs brug. Den kører på Dewalts 18V XR batteri, som også passer til andre Dewalt maskiner.

DeWALT DCC018N-XJ koster lige nu 989 kr. En stigning på 1,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 971 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 971 kr (26. maj 2026) og 989 kr (26. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 989 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dewalt 18V XR Inflator
989 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.028 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Dewalt 18V XR DCC018N-XJ luftpumpe
999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dewalt Dcc018n-xj 18v Xr Mini Compressor Solo
1.290 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.330 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DeWALT DCC018N-XJ 18V XR Minikompressor Solo
1.342 kr
Total: 1.342 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Dewalt 18V XR kompakt pumpe 11 bar DCC018N-XJ
1.350 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dewalt