DeWalt DCBP518-XJ

Bedste pris
Stabil pris
828kr
2.305 krSPAR 64%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

DeWalt DCBP518-XJ er et 18V XR POWERSTACK batteri, der er kompatibelt med alt DeWalt XR og XR Flexvolt værktøj. Batteriet har en kapacitet på 5,0 Ah og kombinerer lav vægt med høj ydeevne, hvilket gør det ideelt til brugere, der ønsker lettere og mere kraftfuldt værktøj. Perfekt til både professionelle og gør-det-selv projekter.

DeWalt DCBP518-XJ koster lige nu 828 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 8,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 905 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 828 kr (21. juli 2026) og 905 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 828 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dewalt DCBP518-XJ Cordless Tool Battery 18 V 5 Ah
828 kr
+ 39 kr fragt
Total: 867 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
DeWalt DCBP518-XJ batteri 18V XR POWERSTACK
905 kr
Total: 905 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Dewalt 18V XR DCBP518-XJ Powerstack batteri, 5.0 Ah
909 kr
+ 39 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DeWALT DCBP518-XJ 18V XR POWERSTACK battery
1.041 kr
Total: 1.041 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
DeWalt DCBP518-XJ batteri 18V XR POWERSTACK
1.159 kr
+ fri fragt
Total: 1.159 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Dewalt 18V XR DCBP518-XJ Powerstack batteri, 5.0 Ah
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Dewalt 18V XR DCBP518-XJ Powerstack batteri, 5.0 Ah
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Dewalt 18V XR POWERSTACK 5Ah batteri DCBP518-XJ
2.305 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.354 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Multifunktionelle værktøjer