DeWALT DCB546 Batteri

DeWALT DCB546 XR Flexvolt batteri tilbyder alsidig ydeevne med både 18V og 54V strømforsyning. Kompatibelt med alt DeWALT XR værktøj, giver det mulighed for at drive højtydende værktøj i længere tid. Ideelt til både professionelle håndværkere og seriøse gør-det-selv-entusiaster.

DeWALT DCB546 Batteri koster lige nu 790 kr. En stigning på 5,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 750 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 750 kr (21. april 2026) og 790 kr (01. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 790 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
DeWALT Akku DCB546 Batteri 2.000 mAh
790 kr
Total: 790 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dewalt DCB546
873 kr
+ 39 kr fragt
Total: 912 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Dewalt 18V/54V XR DCB546-XJ Flexvolt batteri, 18V x 6.0 Ah/54V x 2.0 Ah
915 kr
+ 39 kr fragt
Total: 954 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DeWALT DCB546 18V/54V 6.0 / 2.0Ah Li-ion FlexVolt XR Slide
1.019 kr
Total: 1.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
DeWALT Akku DCB546 Batteri 2.000 mAh
1.019 kr
+ fri fragt
Total: 1.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dewalt Dcb546 18v/54v 6.0 / 2.0ah Li-ion Flexvolt Xr Slide
1.240 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.280 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Dewalt Dcb546 54v Flexvolt Batteri Xr 6ah
1.699 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.748 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Elektrisk værktøj batterier