DeWALT DCB184 Batteri

Opgrader dit værktøj med DeWALT DCB184 XR 18V batteri. Dette kraftfulde lithium-ion batteri på 5,0 Ah giver op til 66% længere driftstid end standard batterier og inkluderer en LED-indikator, der viser opladningsstatus. Det lette design sikrer nem håndtering og fremragende ydeevne til enhver opgave.

DeWALT DCB184 Batteri koster lige nu 446 kr. En stigning på 0,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 443 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 443 kr (17. april 2026) og 472 kr (18. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 446 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
DeWALT DCB184 Batteri Li-ion 5Ah
446 kr
Total: 446 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dewalt 18v xr 5,0ah batteri
462 kr
+ 39 kr fragt
Total: 501 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Dewalt 18V XR DCB184-XJ batteri, 5.0 Ah
509 kr
+ 39 kr fragt
Total: 548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DeWALT DCB184 Batteri Litiumion 5Ah
536 kr
Total: 536 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
DeWALT XR DCB184 Batteri Li-ion 5Ah
569 kr
+ fri fragt
Total: 569 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dewalt Dcb184-xj 18v 5,0 Ah Battery
640 kr
+ 40 kr fragt
Total: 680 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Dewalt Dcb184 18v Batteri Xr 5ah Li-ion
730 kr
+ 49 kr fragt
Total: 779 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Dewalt 18V XR 5,0Ah Li-Ion batteri, DCB184-XJ
775 kr
+ 39 kr fragt
Total: 814 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Dewalt Batteri XR 18 V 5,0 Ah DCB184
824 kr
+ 79 kr fragt
Total: 903 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 3.7%

Specifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Multifunktionelle værktøjer