DEVIreg Touch

4.7 (164 anmeldelser)

DEVIreg Touch er en elegant og brugervenlig termostat til elektrisk gulvvarme. Med en intuitiv touchskærm kan du nemt styre temperatur og timerfunktioner. Ideel til at skabe et behageligt indeklima med præcis temperaturkontrol.

DEVIreg Touch koster lige nu 1.016 kr. En stigning på 8,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 939 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 939 kr (09. maj 2026) og 1.016 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.016 kr hos EL-NETSALG.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Devireg™ Touch Termostat
1.016 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.065 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Devireg Touch Termostat, hvid
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
DEVIreg Touch Termostat med gulvføler, Design ramme, Hvid
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
DEVIreg Touch termostat med timer og gulvføler natsænkning i hvid
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Devi Devireg Touch M/Føler Og Ramme Hvid
1.176 kr
+ 64 kr fragt
Total: 1.240 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss DEVIreg Touch Timer-termost m design ramme
1.179 kr
+ fri fragt
Total: 1.179 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Devireg touch elgulvvarme termostat med gulvføler
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Devireg Touch med fler og ramme, hvid DEVI
1.211 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.250 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
DEVIreg Touch Termostat med gulvføler, Design ramme, Hvid
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: Termostater
funktioner: Digital, Programmerbar, Selvlærende, Touchscreen
kompatibilitet: Lavspænding