DEVIreg 610

3.5 (2 anmeldelser)

DEVIreg 610 er en alsidig elektronisk termostat, designet til både indendørs og udendørs brug. Den har en temperaturkontrol fra -10°C til +50°C og er udstyret med en praktisk ledningsføler. Ideel til frostsikring, rumtemperaturstyring og gulvvarmeanlæg, kan denne IP44-klassificerede enhed monteres både på væg og rør.

DEVIreg 610 koster lige nu 1.083 kr. En stigning på 11,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 971 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 971 kr (21. april 2026) og 1.083 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.083 kr hos Billigelogvvs.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Devireg 610 -10- +50°C Ledn.Føler Ip44
1.083 kr
+ 64 kr fragt
Total: 1.147 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss DEVIreg 610 Elektronisk termostat
1.133 kr
+ fri fragt
Total: 1.133 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
DEVIreg 610 termostat med ledningsføler
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Devireg 610 IP44 med føler
1.228 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.277 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Devireg 610 termostat
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
DEVIreg 610 til udendørs montage på væg eller på rør
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
DEVIregT 610 Udendrs termostat med ledningsfler
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
DEVIreg 610 termostat -10-50, For væg
1.450 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.529 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Devireg 610 med føler -10-+50
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Devi
Kategori: Termostater