DEVIflex Varmekabel 18T

DEVIflex 18T varmekabel er ideelt til gulvvarme under beton og fliser. Det er designet til både renovering og nye installationer og passer til et område på 8,9-13,4 m². Kablet er fuldt afskærmet, hvilket sikrer effektiv og jævn varmefordeling.

DEVIflex Varmekabel 18T koster lige nu 2.541 kr. En stigning på 11,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.281 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.281 kr (05. april 2026) og 2.541 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.541 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss Varmekabel DEVIflexTM 18T 1340W 230V 74M
2.541 kr
+ fri fragt
Total: 2.541 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Deviflex 18T 1340W 74M 230V
2.588 kr
+ 64 kr fragt
Total: 2.652 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
DEVIflexT 18T Varmekabel, 1340W og 74 meter langt
2.668 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.707 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
DEVIflex Varmekabel til fliser 18T, 1340W, 74 meter
2.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
DEVIFLEX 18T 1340W 74M 230V
2.781 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.830 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
DEVIflex Varmekabel til fliser 18T, 1340W, 74 meter
2.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
DEVIflex Varmekabel til fliser 18T, 1340W, 74 meter
2.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
DEVIflex Varmekabel til fliser 18T, 1340W, 74 meter
2.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
DEVIflex gulvvarmekabel T18 74M
2.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
DEVIflex 18T, 74 m Varmekabel, 230 V, 1340 W
3.123 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.202 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.9%

Specifikationer

Mærke: Devi
Kategori: Ventilation