DEVIflex Varmekabel 18T

DEVIflex 18T varmekabel er ideelt til gulvvarme under fliser og beton. Med en længde på 52m og en effekt på 935W sikrer det behagelig varme til rum mellem 6,2m² og 9,3m². Perfekt til renovering og nye installationer, det er let at indstøbe i forskellige underlag.

DEVIflex Varmekabel 18T koster lige nu 1.820 kr. En stigning på 13,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.600 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.600 kr (13. april 2026) og 1.820 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.820 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss Varmekabel DEVIflexTM 18T 935W 230V 52M
1.820 kr
+ fri fragt
Total: 1.820 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Deviflex 18T 935W 52M 230V
1.842 kr
+ 64 kr fragt
Total: 1.906 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
DEVIflex Varmekabel til fliser 18T, 935W, 52 meter
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
DEVIflexT 18T Varmekabel, 935W og 52 meter langt
1.900 kr
+ 99 kr fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
DEVIFLEX 18T 935W 52M 230V
1.979 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.028 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
DEVIflex Varmekabel til fliser 18T, 935W, 52 meter
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
DEVIflex Varmekabel til fliser 18T, 935W, 52 meter
2.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
DEVIflex Varmekabel til fliser 18T, 935W, 52 meter
2.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
DEVIflex gulvvarmekabel T18 52M
2.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
DEVIflex 18T, 52 m Varmekabel, 230 V, 935 W
2.223 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.302 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Devi
Kategori: Ventilation