DEVIflex Varmekabel 18T

DEVIflex 18T varmekabel er ideelt til gulvvarme under fliser og beton. Med en effekt på 680W og en længde på 37 meter er det velegnet til både renovering og nybyggeri. Typiske anvendelsesområder inkluderer direkte virkende og akkumulerende gulvvarme, hvilket sikrer en komfortabel og jævn varmefordeling.

DEVIflex Varmekabel 18T koster lige nu 1.347 kr. En stigning på 12,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.194 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.194 kr (30. marts 2026) og 1.347 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.347 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss Varmekabel DEVIflexTM 18T 680W 230V 37M
1.347 kr
+ fri fragt
Total: 1.347 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Deviflex 18T 680W 37M 230V
1.359 kr
+ 64 kr fragt
Total: 1.423 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
DEVIflexT 18T Varmekabel, 680W og 37 meter langt
1.396 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.435 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
DEVIflex Varmekabel til fliser 18T, 680W, 37 meter
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
DEVIFLEX 18T 680W 37M 230V
1.461 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.510 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
DEVIflex Varmekabel til fliser 18T, 680W, 37 meter
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
DEVIflex Varmekabel til fliser 18T, 680W, 37 meter
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
DEVIflex Varmekabel til fliser 18T, 680W, 37 meter
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
DEVIflex gulvvarmekabel T18 37M
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
DEVIflex 18T, 37 m Varmekabel, 230 V, 680 W
1.746 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.825 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.9%

Specifikationer

Mærke: Devi
Kategori: Ventilation