DEVIflex Varmekabel 18T 535W

DEVIflex 18T varmekabel er ideelt til gulvvarme under fliser og beton. Med en effekt på 535W og en længde på 29 meter, er det perfekt til både direkte og akkumulerende gulvvarmesystemer. Det 360° fuldskærmede dobbeltlederkabel sikrer effektiv og jævn varmefordeling, ideelt til komfortabel gulvvarme i hjemmet.

DEVIflex Varmekabel 18T 535W koster lige nu 1.230 kr. En stigning på 13,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.088 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.088 kr (31. marts 2026) og 1.230 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.230 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss Varmekabel DEVIflexTM 18T 535W 230V 29M
1.230 kr
+ fri fragt
Total: 1.230 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Deviflex 18T 535W 29M 230V
1.236 kr
+ 64 kr fragt
Total: 1.300 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
DEVIflex Varmekabel til fliser 18T, 535W, 29 meter
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
DEVIFLEX 18T 535W 29M 230V
1.335 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.384 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
DEVIflexT 18T Varmekabel, 535W og 29 meter langt
1.356 kr
+ 99 kr fragt
Total: 1.455 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
DEVIflex Varmekabel til fliser 18T, 535W, 29 meter
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
DEVIflex gulvvarmekabel T18 29M
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
DEVIflex Varmekabel til fliser 18T, 535W, 29 meter
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
DEVIflex Varmekabel til fliser 18T, 535W, 29 meter
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
DEVIflex 18T, 29 m Varmekabel, 230 V, 535 W
1.596 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.675 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.5%

Specifikationer

Mærke: Devi
Kategori: Ventilation