DEVIflex Varmekabel 18T 118M

DEVIflex 18T varmekabel er ideelt til gulvvarme under fliser og beton. Det kan anvendes til direkte eller komfort gulvvarme og er perfekt til renoveringer. Varmekablet er på 2135W og dækker op til 21,3 m², hvilket gør det yderst effektivt til større rum.

DEVIflex Varmekabel 18T 118M koster lige nu 3.199 kr. En stigning på 14,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.795 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.795 kr (05. maj 2026) og 3.403 kr (11. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.199 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
DEVIflex Varmekabel til fliser 18T, 2135W, 118 meter
3.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss Varmekabel DEVIflexTM 18T 2135W 230V 118M
3.603 kr
+ fri fragt
Total: 3.603 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
DEVIflex Varmekabel til fliser 18T, 2135W, 118 meter
3.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
DEVIflex Varmekabel til fliser 18T, 2135W, 118 meter
3.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
DEVIFLEX 18T 2135W 118M 230V
3.983 kr
+ 49 kr fragt
Total: 4.032 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
DEVIflex gulvvarmekabel T18 118M
4.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
DEVIflex 18T, 118 m Varmekabel, 230 V, 2135 W
4.570 kr
+ 79 kr fragt
Total: 4.649 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Devi
Kategori: Ventilation